Andre Norges-cup i Stavanger

Asker presenterte 82 program på teppet da Straen Turnforening, arrangerte årets andre Norges-cup i helgen.

2020-02-03
Eir Helena B. Gimse

Alle de internasjonale konkurranse klassene stod på planen, og vi har deltagere i alle bortsett fra nivå 7 og junior duo/trio.
Det ble lange dager i den store Expo hallen, men mye idrettsglede å se, og mange bra plasseringer for jentene våre.
Fortsatt er det mye å jobbe med fremover for at sikkerhet og detaljer skal være mer på plass.

Gøy og lærerikt for oss alle!

Gratulerer med god innsats!

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

17.08.2020
Apparatturn gutter 7-9 år H20

15:00 - 17:30

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

18.08.2020
GymX Gla`trimmen i Holmen fjellhall - idrettshall

10:00 - 11:00

Holmen fjellhall

18.08.2020
TURN - RG OG DANS AKADEMIET - SFO TILBUD FOR 1 - 4 KLASSE

13:30 - 16:30

Askerhallen idrettshall

18.08.2020
Transport Turn - dans - RG akademi

13:30 - 16:30

Askerhallen idrettshall

24.08.2020
Aspirant 5-7 år 2 dager H20

17:00 - 18:00

Holmenhallen

24.08.2020
Aspirant 5-7 år Mandag H20

17:00 - 18:15

Holmenhallen

24.08.2020
Apparatturn jenter 8-10 år H20

18:30 - 19:15

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Mini 5-7 år 2 dager H20

16:45 - 16:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Mini 5-7 år Tirsdag H20

16:45 - 17:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Kids 8-11 år 2 dager H20

17:30 - 18:45

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Kids 8-11 år Tirsdag H20

17:30 - 18:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Aspirant 5-7 år Tirsdag H20

18:00 - 19:15

Holmenhallen

25.08.2020
Apparatturn jenter Krets 8-9 år H20

18:45 - 17:45

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

25.08.2020
Turn for alle 8-10 år H20

18:45 - 20:00

Holmenhallen

26.08.2020
Aspirant 5-7 år Onsdag H20

18:45 - 20:00

Holmenhallen

26.08.2020
Bounce 11-14 år 2 dager H20

19:00 - 19:45

Holmen Turnhall

26.08.2020
Bounce 11-14 år Onsdag H20

19:00 - 20:00

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce Mini 5-7 år Søndag H20

17:45 - 18:30

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce Kids 8-11 år Søndag H20

17:45 - 18:45

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce 11-14 år Søndag H20

18:45 - 19:45

Holmen Turnhall

31.08.2020
1 - 4 klasse gymnastikk og turn Heggedal

16:00 - 16:50

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
1 - 2 klasse gymnastikk og turn Jansløkka

16:15 - 17:00

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Bondi flerbrukshall

17:00 - 17:45

Bondi skole flerbrukshall

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Jansløkka

17:00 - 17:45

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Heggedal

17:00 - 17:45

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Rønningen

17:00 - 17:45

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
RG for alle 1 klasse Billingstad

17:00 - 17:45

Billingstad skole - gymsal

31.08.2020
RG perler - Askerhallen - Ballett rommet

17:00 - 23:55

Askerhallen idrettshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Bondi

17:45 - 18:30

Bondi skole flerbrukshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Heggedal

17:45 - 18:30

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Jansløkka

17:45 - 18:30

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Rønningen

17:45 - 18:30

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
RG for alle 2 - 4 klasse Billingstad

17:45 - 18:30

Billingstad skole - gymsal

31.08.2020
RG perler 5 år - Askerhallen ballett rommet

17:50 - 18:30

Askerhallen - ballett rommet

31.08.2020
GymX aerobic - Rønningen skole

18:30 - 19:30

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
Aerobic og gla`trim - pakketilbud

18:30 - 19:30

Rønningen skole - gymsal og Holmen fjellhall

31.08.2020
RG prinsesser Askerhallen ballett rommet 2 ganger i uken mandag og torsdag

18:30 - 19:15

Askerhallen - ballett rommet

01.09.2020
RG for alle 1. klasse Askerhallen

16:45 - 17:30

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG for alle 2 - 4 klasse Askehallen

17:30 - 18:15

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG rekrutt Askerhallen 2 ganger i uken

18:15 - 19:30

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG mini-rekrutt 2 ganger pr. uke Askerhallen

18:15 - 19:30

Askerhallen idrettshall

02.09.2020
RG for alle 1. klasse Borgen skole

16:45 - 17:30

Borgen skole gymsal

02.09.2020
RG for alle 2 -4 klasse Borgen skole

17:30 - 18:15

Borgen skole gymsal

02.09.2020
GymX Turn for Voksne H20

20:30 - 22:00

Holmen Turnhall

03.09.2020
RG perler 4 år Askerhallen ballett rommet

17:00 - 17:40

Askerhallen - ballett rommet

03.09.2020
RG perler 5 år - Askerhallen ballett rommet

17:50 - 18:30

Askerhallen - ballett rommet

05.09.2020
RG perler 4 - 5 år Askerhallen ballett rommet

10:00 - 10:40

Askerhallen - ballett rommet

05.09.2020
RG for alle 1. klasse Askerhallen

10:45 - 11:30

Askerhallen idrettshall

05.09.2020
RG for alle 2 -4 klasse Askerhallen

11:30 - 12:15

Askerhallen idrettshall