Velkommen til gratis RG-for alle trening på Borgen skole!

 

Velkommen til RG-for alle trening på Borgen skole!

 

Vi tilbyr trening fra og med uke 22 og frem til skoleferien:

 

Onsdagene 27/5,  3/6,  10/6  og 17/6

 

KL:  17.00-17.45   1.-2. klasse

KL:  18.00-18.45   3.-4. klasse

 

Ingen deltakeravgift.

 

Trenere Eir Helena og Stella!

 

Vi følger smitteverninstruksene fra FHI.

 

2020-05-25
Monica Pfeuti

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

17.08.2020
Apparatturn gutter 7-9 år H20

15:00 - 17:30

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

18.08.2020
GymX Gla`trimmen i Holmen fjellhall - idrettshall

10:00 - 11:00

Holmen fjellhall

18.08.2020
TURN - RG OG DANS AKADEMIET - SFO TILBUD FOR 1 - 4 KLASSE

13:30 - 16:30

Askerhallen idrettshall

18.08.2020
Transport Turn - dans - RG akademi

13:30 - 16:30

Askerhallen idrettshall

24.08.2020
Aspirant 5-7 år 2 dager H20

17:00 - 18:00

Holmenhallen

24.08.2020
Aspirant 5-7 år Mandag H20

17:00 - 18:15

Holmenhallen

24.08.2020
Apparatturn jenter 8-10 år H20

18:30 - 19:15

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Mini 5-7 år 2 dager H20

16:45 - 16:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Mini 5-7 år Tirsdag H20

16:45 - 17:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Kids 8-11 år 2 dager H20

17:30 - 18:45

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Kids 8-11 år Tirsdag H20

17:30 - 18:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Aspirant 5-7 år Tirsdag H20

18:00 - 19:15

Holmenhallen

25.08.2020
Apparatturn jenter Krets 8-9 år H20

18:45 - 17:45

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

25.08.2020
Turn for alle 8-10 år H20

18:45 - 20:00

Holmenhallen

26.08.2020
Aspirant 5-7 år Onsdag H20

18:45 - 20:00

Holmenhallen

26.08.2020
Bounce 11-14 år 2 dager H20

19:00 - 19:45

Holmen Turnhall

26.08.2020
Bounce 11-14 år Onsdag H20

19:00 - 20:00

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce Mini 5-7 år Søndag H20

17:45 - 18:30

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce Kids 8-11 år Søndag H20

17:45 - 18:45

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce 11-14 år Søndag H20

18:45 - 19:45

Holmen Turnhall

31.08.2020
1 - 4 klasse gymnastikk og turn Heggedal

16:00 - 16:50

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
1 - 2 klasse gymnastikk og turn Jansløkka

16:15 - 17:00

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Bondi flerbrukshall

17:00 - 17:45

Bondi skole flerbrukshall

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Rønningen

17:00 - 17:45

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Jansløkka

17:00 - 17:45

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Heggedal

17:00 - 17:45

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
RG for alle 1 klasse Billingstad

17:00 - 17:45

Billingstad skole - gymsal

31.08.2020
RG perler - Askerhallen - Ballett rommet

17:00 - 23:55

Askerhallen idrettshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Bondi

17:45 - 18:30

Bondi skole flerbrukshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Heggedal

17:45 - 18:30

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Jansløkka

17:45 - 18:30

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
RG for alle 2 - 4 klasse Billingstad

17:45 - 18:30

Billingstad skole - gymsal

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Rønningen

17:45 - 18:30

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
RG perler 5 år - Askerhallen ballett rommet

17:50 - 18:30

Askerhallen - ballett rommet

31.08.2020
RG prinsesser Askerhallen ballett rommet 2 ganger i uken mandag og torsdag

18:30 - 19:15

Askerhallen - ballett rommet

31.08.2020
GymX aerobic - Rønningen skole

18:30 - 19:30

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
Aerobic og gla`trim - pakketilbud

18:30 - 19:30

Rønningen skole - gymsal og Holmen fjellhall

01.09.2020
RG for alle 1. klasse Askerhallen

16:45 - 17:30

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG for alle 2 - 4 klasse Askehallen

17:30 - 18:15

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG mini-rekrutt 2 ganger pr. uke Askerhallen

18:15 - 19:30

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG rekrutt Askerhallen 2 ganger i uken

18:15 - 19:30

Askerhallen idrettshall

02.09.2020
RG for alle 1. klasse Borgen skole

16:45 - 17:30

Borgen skole gymsal

02.09.2020
RG for alle 2 -4 klasse Borgen skole

17:30 - 18:15

Borgen skole gymsal

02.09.2020
GymX Turn for Voksne H20

20:30 - 22:00

Holmen Turnhall

03.09.2020
RG perler 4 år Askerhallen ballett rommet

17:00 - 17:40

Askerhallen - ballett rommet

03.09.2020
RG perler 5 år - Askerhallen ballett rommet

17:50 - 18:30

Askerhallen - ballett rommet

05.09.2020
RG perler 4 - 5 år Askerhallen ballett rommet

10:00 - 10:40

Askerhallen - ballett rommet

05.09.2020
RG for alle 1. klasse Askerhallen

10:45 - 11:30

Askerhallen idrettshall

05.09.2020
RG for alle 2 -4 klasse Askerhallen

11:30 - 12:15

Askerhallen idrettshall