Apparatturn - tropp - akro - bounce våren 2020

Se info for påmelding til våre åpne partier for jenter og gutter på Nesbru/Holmen i Apparatturn og Tropp - Akro - Bounce. Oppstart i uke 3 (f.o.m. 13. jan.).

2019-12-25
AlexanderSunde
 
ÅPENT FOR PÅMELDING VÅRENS PARTIER 2020
 
 

 

Skjermbilde%202020-01-20%20kl.%2012.35.11.jpg

 
 
APPARATTURN
 
 

Aspirant 5-7 år jenter og gutter

Mandag kl. 17.00-18.15 (Holmenhallen)

Tirsdag kl. 18.00-19.15 (Holmenhallen)

Onsdag kl. 17.00-18.15 (Holmenhallen)

Aspirant 5-7 år 2 dager - valgfrie dager

 Turn for alle 8-10 år

Tirsdag kl. 18.45-20.00 (Holmenhallen)

Apparatturn jenter 8-10 år

Mandag kl. 18.30-19.45 (Holmen Turnhall) 

Onsdag kl. 18.00-19.15 (Holmen Turnhall)

Apparatturn gutter 7-9 år

Mandag kl. 16.30-18.30 (Holmenhallen)

Onsdag kl. 16.15-18.15 (Holmenhallen)

Søndag kl. 15.00-17.00 (Holmen Turnhall)

Apparatturn jenter Krets 8-9 år

Tirsdag kl. 18.45-20.00 (Holmenhallen)

Torsdag kl. 18.30-19.45 (Holmenhallen)

Søndag kl. 16.30-17.45 (Holmen Turnhall)

 

TROPP - AKRO - BOUNCE

  

Bounce Mini 5-7 år

Tirsdag kl. 16.45-17.30 (Holmen Turnhall)

Søndag kl. 15.45-16.30 (Holmen Turnhall)

Bounce Mini 5-7 år 2 dager

Bounce Kids 8-11 år

Tirsdag kl. 17.30-18.30 (Holmen Turnhall)

Søndag kl. 17.45-18.45 (Holmen Turnhall)

Bounce Kids 8-11 år 2 dager

 Bounce 11-14 år

Onsdag kl. 19.00-20.00 (Holmen Turnhall)

Søndag kl. 18.45-19.45 (Holmen Turnhall)

Bounce 11-14 år 2 dager

 

 Påmelding

 

AKTIVE MEDLEMMER

Følg linken, klikk på «logg inn» og velg "partipåmelding".

Brukernavnet er medlemsnummeret mottatt ved innmelding.

Link for påmelding

 

NYE MEDLEMMER

Følg link, klikk på «meld deg på» og fyll ut nødvendig informasjon.

Brukernavn og passord tilsendes fra nettadressen «ditt lokale lag».

Ved mottatt brukernavn og passord; velg «partipåmelding» for påmelding.

Link for påmelding

Kalender

Juli
MTOTFLS
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Aktiviteter

17.08.2020
Apparatturn gutter 7-9 år H20

15:00 - 17:30

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

18.08.2020
GymX Gla`trimmen i Holmen fjellhall - idrettshall

10:00 - 11:00

Holmen fjellhall

18.08.2020
TURN - RG OG DANS AKADEMIET - SFO TILBUD FOR 1 - 4 KLASSE

13:30 - 16:30

Askerhallen idrettshall

18.08.2020
Transport Turn - dans - RG akademi

13:30 - 16:30

Askerhallen idrettshall

24.08.2020
Aspirant 5-7 år 2 dager H20

17:00 - 18:00

Holmenhallen

24.08.2020
Aspirant 5-7 år Mandag H20

17:00 - 18:15

Holmenhallen

24.08.2020
Apparatturn jenter 8-10 år H20

18:30 - 19:15

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Mini 5-7 år 2 dager H20

16:45 - 16:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Mini 5-7 år Tirsdag H20

16:45 - 17:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Kids 8-11 år 2 dager H20

17:30 - 18:45

Holmen Turnhall

25.08.2020
Bounce Kids 8-11 år Tirsdag H20

17:30 - 18:30

Holmen Turnhall

25.08.2020
Aspirant 5-7 år Tirsdag H20

18:00 - 19:15

Holmenhallen

25.08.2020
Apparatturn jenter Krets 8-9 år H20

18:45 - 17:45

Holmenhallen/ Holmen Turnhall

25.08.2020
Turn for alle 8-10 år H20

18:45 - 20:00

Holmenhallen

26.08.2020
Aspirant 5-7 år Onsdag H20

18:45 - 20:00

Holmenhallen

26.08.2020
Bounce 11-14 år 2 dager H20

19:00 - 19:45

Holmen Turnhall

26.08.2020
Bounce 11-14 år Onsdag H20

19:00 - 20:00

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce Mini 5-7 år Søndag H20

17:45 - 18:30

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce Kids 8-11 år Søndag H20

17:45 - 18:45

Holmen Turnhall

30.08.2020
Bounce 11-14 år Søndag H20

18:45 - 19:45

Holmen Turnhall

31.08.2020
1 - 4 klasse gymnastikk og turn Heggedal

16:00 - 16:50

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
1 - 2 klasse gymnastikk og turn Jansløkka

16:15 - 17:00

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Bondi flerbrukshall

17:00 - 17:45

Bondi skole flerbrukshall

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Jansløkka

17:00 - 17:45

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Heggedal

17:00 - 17:45

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
Gymlek med foreldre 2 - 4 år Rønningen

17:00 - 17:45

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
RG for alle 1 klasse Billingstad

17:00 - 17:45

Billingstad skole - gymsal

31.08.2020
RG perler - Askerhallen - Ballett rommet

17:00 - 23:55

Askerhallen idrettshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Bondi

17:45 - 18:30

Bondi skole flerbrukshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Heggedal

17:45 - 18:30

Heggedal flerbrukshall

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Jansløkka

17:45 - 18:30

Jansløkka - gymsal

31.08.2020
Barneturn 4 - 5 år gutter og jenter Rønningen

17:45 - 18:30

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
RG for alle 2 - 4 klasse Billingstad

17:45 - 18:30

Billingstad skole - gymsal

31.08.2020
RG perler 5 år - Askerhallen ballett rommet

17:50 - 18:30

Askerhallen - ballett rommet

31.08.2020
GymX aerobic - Rønningen skole

18:30 - 19:30

Rønningen skole - gymsal

31.08.2020
Aerobic og gla`trim - pakketilbud

18:30 - 19:30

Rønningen skole - gymsal og Holmen fjellhall

31.08.2020
RG prinsesser Askerhallen ballett rommet 2 ganger i uken mandag og torsdag

18:30 - 19:15

Askerhallen - ballett rommet

01.09.2020
RG for alle 1. klasse Askerhallen

16:45 - 17:30

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG for alle 2 - 4 klasse Askehallen

17:30 - 18:15

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG rekrutt Askerhallen 2 ganger i uken

18:15 - 19:30

Askerhallen idrettshall

01.09.2020
RG mini-rekrutt 2 ganger pr. uke Askerhallen

18:15 - 19:30

Askerhallen idrettshall

02.09.2020
RG for alle 1. klasse Borgen skole

16:45 - 17:30

Borgen skole gymsal

02.09.2020
RG for alle 2 -4 klasse Borgen skole

17:30 - 18:15

Borgen skole gymsal

02.09.2020
GymX Turn for Voksne H20

20:30 - 22:00

Holmen Turnhall

03.09.2020
RG perler 4 år Askerhallen ballett rommet

17:00 - 17:40

Askerhallen - ballett rommet

03.09.2020
RG perler 5 år - Askerhallen ballett rommet

17:50 - 18:30

Askerhallen - ballett rommet

05.09.2020
RG perler 4 - 5 år Askerhallen ballett rommet

10:00 - 10:40

Askerhallen - ballett rommet

05.09.2020
RG for alle 1. klasse Askerhallen

10:45 - 11:30

Askerhallen idrettshall

05.09.2020
RG for alle 2 -4 klasse Askerhallen

11:30 - 12:15

Askerhallen idrettshall